Metamorfoza Michała

Michał, -25cm w pasie

Przygotowując się do stworzenia opisu pod bardziej aktualną metamorfozę Michała, znalazłem jego zdjęcia z początków naszej współpracy online. Zdjęcia dzieli więc nie tylko 25cm w pasie i 3,5kg, ale też około…6 lat. Oczywiście jak to przy tak długich współpracach z trenerem personalnym online bywa, zdarzały się nam przerwy. Niemniej były one na tyle krótkie, że przeglądając nasze wspólne rozpiski, widzę pełną historię ewolucji i postępu. Nie tylko w sylwetce Michała, ale też w moim podejściu do pracy dietetyka i trenera online.

Kiedyś ochoczo rozpisywałem suplementy, których teraz bym już nie rozpisał. Natomiast w korespondencji mailowej dawałem rady, których bym już nie dał. Co jednak ciekawe, podczas jednego z naszych „rozbratów” w niedalekiej przeszłości, Michał wrócił do planu treningowego, którym trenowaliśmy dawno, dawno temu.
I choć koncepcja była daleka od mojej obecnej „filozofii” , a rozpiska nie była tak obszernie opisana, jak mam to w zwyczaju robić obecnie, to przyznałem, że był to całkiem fajny plan i na jego ramie bazowaliśmy w kolejnych etapach.

Natomiast lata temu, zaczynaliśmy naszą współpracę treningową i dietetyczną online od IF i prostego schematu diety. Dziś na pewno nie nazwałbym go jadłospisem :) Na bardzo prostych zaleceniach żywieniowych pracowaliśmy aż do 2019 roku. Niby spoko, założenia działały. Niemniej patrząc na jakość tamtych rozpisek już wiem, czemu wtedy byłem w stanie robić po 6 planów dziennie, a obecnie ogarniam max 3. Na szczęście to już historia, za to Michał cały czas jest w formie. Moim zdaniem 10 na 10.

Szukasz dietetyka i trenera personalnego online?
Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.