Metamorfoza Anity

Metamorfoza Anity po zmniejszeniu obwodu w pasie o 15 centymetrów

Anita -15 cm w pasie
Anita jest żoną Konrada, którego metamorfozę znajdziecie na mojej stronie.
Anita dołączyła do Nas w trakcie trwania konsultacji męża, a jej celem był powrót do formy po ciąży. Mimo, że walka z tłuszczem szła całkiem sprawnie, to nie mogę napisać, że była to łatwa przeprawa.

Opieka na dziećmi, niedosypianie i inne uroki rodzicielstwa sprawiały, że nie wszystko po drodze wyglądało idealnie, niemniej finalnie udało się nam zbić 15cm w pasie, a i wierzę, że Anita, tak samo jak Konrad, nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Korzystając z okazji, wspomnę jeszcze kilka słów o konsultacjach „dla dwojga”.

Pary z którymi pracuję, to nie tylko związki partnerskie(bez oceniania), ale też współlokatorzy, rodzeństwo, czy rodzice z dorosłymi dziećmi.

Konsultacje są kierowane do każdej pary, która chce razem powalczyć o lepszą sylwetkę.

Zaznaczyć muszę jednak, że nie oznacza to identycznego jadłospisu i treningu.

Jadłospis istotnie, bardzo często się pokrywa, ale nie zawsze w całości – często są to np. tylko obiady – wszystko zależy od waszych życzeń i preferencji. Obecnie pracuję nawet z parami wege-mięsożerca.

W przypadku treningów różnice zazwyczaj są (zdecydowanie) większe, ale jeżeli chcecie trenować razem w tym samym czasie, to staram się, by treningi przynajmniej trwały mniej więcej tyle samo.

Każde z Was ma jednak osobną konsultację i każdemu z osobna poświęcam czas na odpowiadanie na pytania, raporty, czy ocenę filmów z techniką.